sie 132013
 

Wentylatory


Tak, pewnie wiele osób zacznie się zastanawiać co mi zawinił wentylator. Więc odpowiadam – prawie nic. No, może oprócz bólu głowy.

Niektóre wentylatory emitują falę akustyczną o częstotliwości ok. 10 Hz (słynny, stary „Zefirek”, ale nowe też), która ujemnie wpływa na organizm. Chodzi tu zwłaszcza o małe wentylatorki, takie biurkowe, które wyją, a nie wieją. Stawia się je blisko siebie i wychodzi z pracy jako własne zwłoki. „Tak, to pewnie ten upał, bo głowa mi pęka”. Upał może też, ale może to być wentylator. Cóż mogę poradzić – ustawić go dalej od siebie, wtedy będzie na nic lub kupić inny. Uwaga, duże wentylatory mogą działać tak samo. Wystarczy włączyć go na maximum i przyłożyć twarz na minutę, dwie. Jeśli ktoś ma osłabiony organizm poczuje jego działanie (jeśli działa negatywnie) prawie od razu.

Wpis został przeczytany 1167 razy 🙂

 Posted by at 12:31

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)